Anka Es Zemin Sistemleri Fiba onaylı; masif akçaağaç(maple) parke, masif kayın parke,masif meşe parke ve Fiba onaylı lamine parke sistemi konusunda uzman olup, tasarım ve montaj aşamalarını konusunda uzman ekibiyle profesyonel bir şekilde uygulamaktadır.

 

Fiba onaylı parke sistemleri özellikle, basketbol sahaları başta olmak üzere diğer tüm salon sporları için. teknik ve estetik açıdan oldukça önemlidir.

Dayanıklı ve stabil olduğu için profesyonel spor salonlarının vazgeçilmezidir.

Fiba onaylı Ahşap parke ile yapılan spor zemin sistemleri; koşma, zıplama, çevik hareketler ,topun geri zıplama ve ivmesi açısından diğer zemin alternatiflerine göre daha verimli ve başarılı sonuçlar vermektedir.

Fiba onaylı parke Aynı zamanda sporcu için daha az efor sarfetmesine katkı sağlar.

Fiba onaylı parke;Olağanüstü esneklik, darbe dayanımı ve yüksek performans sağlayan bu sistemler, çok amaçlı olarak kullanılan diğer spor salon zeminleri için de tavsiye edilir.

Fiba nın onayladığı ve sertifikalandırdığı; Fiba tarafından yetkilendirilen üretici firmaların farklı alt sistemleri üzerine, genel olarak fiba onaylı masif akçaağaç(maple), masif meşe, masif kayın ve lamine parke sistemleri olarak tasarım ve montajı yapılmaktadır.

Fiba onaylı parke’nin Tasarım ve montaj aşaması; alanında uzman ve uygulayıcı sertifikalarına sahip uzman ekiplerce, profesyonel bir biçimde uluslararası kuruluşların (FİBA, EN,DIN,WFS, NWFA, MFMA) norm ve standartlarına uygun şekilde yapılmalıdır.

Eskişehir Web Tasarım